רחפן SYMA X8HW

אחריות: שנה אחת אחריות.

זמן אספקה: 5 ימי עסקים

מק"ט / דגם: הרחפן החדש מבית SYMA העולמית

מחיר משלוח: חינם!

מחיר 800 ₪
מבצע 600 ₪
הדרכה חינם בחנות על כל קנייה


 
הדרכה מלאה חינם על כל קנייה.

רחפן ענק מבית SYMA  העולמית.

מצלמת HD   עם שידור לייב לסמארטפון.

מערכת לייצוב אוטומטי ושמירת גובה.

כפתור בורר מהירויות.

מעולה למתחילים.

זמן טיסה עד 15 דקות, זמן טעינה 30 דקות.

 
 
רחפן עם ברומטר אוטומטי
 
רחפן X8HW שייך לסדרת H  החדשה הכוללת רחפנים חדישים עם מד גובה אוטומטי, אלו הם רחפנים אידאלים בעבור מתחילים. בעזרת מד הגובה קל יהיה לייצב את הרחפן ולמנוע מקרים בהם הרחפן עף לגובה רב או מתרסק אל הקרקע עקב חוסר ניסיון של המפעיל. מד גובה אוטומטי מאפשר לכם לצלם בעזרת הרחפן בראש שקט וללא הפרעה, אתם מתמקדים בצילום ללא התעסקויות מיותרות עם הטסת הרחפן. כל שיש לעשות הוא להטיס את הרחפן אל הגובה והמיקום המבוקשים ולהתחיל לצלם בהנאה. 
 
כפתור הדלס מוד ברחפן
 
דגם X8HW מאפשר שליטה מרחוק ברחפן מל מקום ללא צורך באיתור ראש הרחפן. הסימון לראש הרחפן הוא אורות כתומים בעוד חלקו האחורי מסומן באורות ירוקים. הרחפן מסוגל גם לבצע בעצמו היפוך בעזרת כפתור פליפ 360, מעולם לא היה זה פשוט כל כך לבצע היפוך של הרחפן.
 
מצלמה בשידור ישיר
 
המצלמה של המכשיר משדרת באופן ישיר ובשידור חי אל מכשיר הטלפון החכם שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להוריד אפליקציה אל הסמארטפון ולהתחיל לצפות במתרחש מנקודת המבט של הרחפן. המצלמה כוללת גם אפשרות הקלטה על כרטיס זיכרון.
 
מהירות למתקדמים ומהירות למקצוענים
 
את תפעול הרחפן עליכם לתרגל, בשלבים ראשונים כדאי להשתמש במהירות המתאימה למתחילים ורק לאחר שתרגישו שאתם כבר שולטים היטב ברחפן תעברו למהירות למקצוענים.
 
הג'ירוסקופ של SYMA
 
הרחפן כולל ג'ירוסקופ איכותי עם 6 צירים המבטיחים טיסה חלקה ויציבה, הפקודות שאתם שולחים לרחפן יבוצעו במדויק. בעלי ניסיון מסכימים כי הרחפנים של SYMA  מעניקים חווית טיסה טובה יותר בהשוואה לרחפנים אחרים. 


 


בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק